şenay izne ayrildi

şenay izne ayrildi

ciğerime üfle

leave a comment »

tumblr_oh9199qOM61r539hzo1_500.jpg

çarşamba, akşam, konuşmayı istemek, tutunduğun son dal da kurumuş gibi, seni anlayacak ve senin de onu anlayacağın son kişiyle de karşılıklı anlaşarak birbirinize elveda deyip küçük odaya geç, orası daha sıcak çünkü.

bugün kişilik testi sonuçlarım geldi, psikolog danışman hain kadın her şeyi çok biliyor, “görmediğim şeyi yazmıyorum” diyor diyor ve yorumluyor : “mesafeler kurmuşsun, maske takmışsın, iletişimden vazgeçmişsin, keyfine düşkün değilsin, sadece iş, kitap okumayı çok seviyorsun, itaatkarsın” diye diye, ona katılıyormuşum gibi yapıp yapıp. ona tumblr sayfamı göstermek istedim, “bak bu adamı ben çizdim” deyip resim defterimi ve dün mercimek çorbası yapmıştım, üzerine tereyağında nane ve pul biber kızartıp döktüğüm yemeği, “bak ben buyum” dercesine. hem ne olmuş liderlik vasfım yoksa ve yönetici olamayacaksam. yaşlandıkça yaşamayı sevip yaşlanmaktan korktukça böyle hisseden bir kaç milyonla beraber seks yapamadan, doğruları konuşamadan umutsuzluğa batıyor batıyor batıyoruz işte. belki ben alevilerin anne frank’ıyımdır, evet, onun tavan arasında hayatta kalmaya çalışması gibi ben de küçük odada bu faşist ve muhafazakar zamanları yazılarımla geleceğe taşıyorumdur belkiiiii.

jack garatt sanırım son zamanların en güzel şeyi. işini seviyor ve tipsiz, suda üşüyor. “ceketimin altında tuttuğum şu ölü ciğerlere yaşamı üflemeyi istemez miydin” diye soruyor ya, yaşıyor olmak hiç böyle başkasına bağlı olmamıştı. tabii burada seksi ima ediyor olabilir, dinleegg.

Written by şenay izne ayrildi

14/12/2016 17:16

bırakınız anlatsınlar, musika kategorisinde yayınlandı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: