şenay izne ayrildi

şenay izne ayrildi

yazacak bir şey

with one comment

the bridge in girişini bilmesem nasıl uyduruk, tek bir sayfa bile tamamlayamamış, cappuccino içici bir yazar olurdum ki?”  bu cahil çağda iki insanın aynı şiiri biliyor olması ihtimali çok düşüktü.” okuduğum kitaptan alıntı. aşağıda da dinlediğim müzikten. yazacak bir şey yok yani. keşke piknik yapsak yarın. patates salatası da olsa. hoohoo diye gülen bir ben, soytarılık ederim, “şuna bak” derlersiniz.

Written by şenay izne ayrildi

14/01/2011 17:50

bırakınız anlatsınlar kategorisinde yayınlandı

Bir Yanıt

Subscribe to comments with RSS.

 1. piknik yapmayı hiç sevmem. şehirli insanın doğayla çok hesaplı ilişkisi. bir paket halinde doğa takdim edilir şehirli insana. temiz hava, bol oksijen, ahh… iştahımız açıldı burada… yemeler, yemeler… bir sürü poşet, pet şişe, elbette çöpe onlar, iyi bir şey, ama canım her şey kararında, kararında bir çevrecilik, kararında alkol, kararında neşe, kararında hüzün. şehirli insanın ölçülü biçili, paketler halinde cici hayatı. hiç bir şeyden mahrum değildir, doğadan da. bak, piknik yapabilir onlar. her şey emrinize amade. teknoloji şeysi çok kolaylaştırıyor hayatımızı, cep telefonu olmadan nasıl yaşayabilmişiz hihohiii… ama biz köye gidip soba, gaz lambası düşü de kurabiliriz ki!… her fikir emrimizde, hepsi bizde.

  allahın cezası piknik yapan şehirliler. yüzünüzdeki o ölçülü makyajı çıkarınca hepiniz bomboş hayaletlersiniz, bir paket doğa işinizi görmez, o mıncıklanmış, köşe bucak domestoslanmış, bayat zihninizle karşılaşmayı istemeyiz. istemeyiz de, yetmez ama evet.

  öpüyorum şenay. pikniğe gidelim tabii, ama bunlar da aklımızda olsun, hepsi aklımızda olsun.

  sevgiler.

  endiseliperi

  15/01/2011 at 12:33


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: